ÖVRIGT / Speglar / Spegel 3364147
nr 336 4147
137x98
måndag 15 november 2004
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
nr 336 4147
137x98
måndag 15 november 2004 |